Jupitajnia

26 Sty

Do grona Sponsorów dołączyła Agata Pierzchałą która dla 5 par ufundowała grę Jupitajnia. Czym jest ta gra? Przeczytajcie opis poniżej 🙂

Jupitajnia Couple to karciana gra rozwojowa dla par. Jupitajnia Couple zdecydowanie odstaje od najbardziej popularnej pod hasłem „gry dla par” kategorii flirtu i erotyki. Najbardziej znaczącym wyróżnikiem jest cel gry – ma on charakter rozwojowy, wspierający, budujący relację i więź między partnerami.

Jest wiele możliwości wykorzystania kart Jupitajni Couple i wiem, że pary tworzą swoje własne – zgodne z tym, na co mają ochotę lub na co są gotowi.  Jupitajnia to zestaw kart z pytaniami poszerzającymi spojrzenie na relację, samych partnerów czy ich poglądy na ważne kwestie.

Gra opiera się na zadawaniu pytań oraz na aktywnym słuchaniu. Za te akcje przyznawane są punkty, które partnerzy zdobywają wspólnie. Po osiągnięciu określonego pułapu punktów partnerzy losują Kartę Nagrody. Jest to premia za osiągnięcie kolejnego etapu rozwoju w relacji. Karty nagród proponują działanie, które należy albo wykonać natychmiast, albo zaplanować na najbliższe godziny lub dni. Nagroda jest tym bardziej złożona, im dalej para zaszła w grze.

Gra kończy się wraz ze zdobyciem 30 punktów i zamykana jest przez wspólne podsumowanie na podstawie pytania z Karty Refleksji „Czego nowego dowiedzieliście się na temat Waszej relacji w tej rozgrywce?”

Partnerska gra rozwojowa dla par, Jupitajnia Couple, to naprawdę dobry sposób na wspólnie spędzanie wolnego czasu, również między treningami biegania. Jupitajnia przynosi rezultaty nawet po wielu rozgrywkach — warto do niej wracać. Każde podejście będzie skutkowało innym zestawem pytań, a regularne sięganie po grę uczyni związek głębszym i bardziej świadomym.

Być może dowiecie się czegoś nowego i zaskakującego również o … sobie.

 

Autorka: Agata Pierzchała, Coach

Więcej na: http://jupitajnia.pl

Facebook: http://facebook.com/jupitajniagra