Masaż olejkowy

10 Lut

Po wysiłku relaks jest najważniejszy. Dzięki niemu organizm szybciej się regeneruje i wraca do pełni sił.

Tajskie Spa ufundowało nagrodę dla jednej z naszych par które wezmą udział w III Biegu Dla Par. Sprawdźcie co sami o sobie piszą.

Masaż tajski jest rytuałem, który powstał 2500 lat temu. To połączenie  najskuteczniejszych technik masażu chińskiego, japońskiego i indyjskiej ajurwedy z pozycjami jogi.

Natchnienie leczniczymi właściwościami masażu Tajskiego postanowiliśmy w 2010r. przybliżyć Warszawiakom jego unikatowe właściwości. Byliśmy jednym z pierwszych  salonów masażu tajskiego w Warszawie. Obecnie Tajskie Spa jest największą w Stolicy i w Polsce siecią oferującą szeroką ofertę masaży tajskich, a także zabiegów SPA (zwanych rytuałami) na twarz, dłonie i całe ciało. Są one wykonywane przez doskonale  wykształcone w tym kierunku, dyplomowane masażystki z Tajlandii.

Posiadamy 4 salony w Warszawie w Centrum, na Muranowie i na Wilanowie.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych profesjonalnych usług i wysokiej jakości zabiegów. Dzięki nam możliwa jest pełna relaksacja zmęczonego trudami codzienności organizmu. Zadowolenie i odprężenie duszy i ciała naszych Klientów jest dla nas priorytetem. Zależy nam na stworzeniu takiego klimatu miejsca, abyście Państwo z pełnym zaufaniem mogli i chcieli do nas wrócić.

Więcej na www.tajskiespa.pl