Mastell massage & day spa

26 Sty

Mastell masaż & day spa, to profesjonalny salon masażu i day spa w Warszawie. To salon,   który kreuje nowy, zdrowy styl życia.

W dzisiejszych czasach nasze życie nabrało tempa. Ciągły pośpiech, stres powodują, że jesteśmy przemęczeni zarówno fizycznie jak i psychicznie. W naszym salonie masażu i day spa Warszawa życie zwalnia. Tu nie ma pośpiechu, za to jest czas na odprężenie ciała i ducha, uspokojenie i wyciszenie umysłu oraz głęboki oddech.

W swojej bogatej ofercie posiadamy zarówno masaż relaksacyjny przynoszący ukojenie dla zmysłów, jak i masaż leczniczy kręgosłupa niwelujący ból i napięcie mięśni. Wykonujemy masaż dla kobiet w ciąży, który zapobiega najczęściej występującym w ciąży dolegliwościom.

Chciałbyś ten wyjątkowy czas spędzić z drugą osobą? Wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom ? oferujemy zabiegi i masaż dla dwojga w specjalnie przygotowanym do tego gabinecie. W romantycznej atmosferze przy blasku świec, sączącej się muzyce i zmysłowym zapachu doznacie niesamowitych wrażeń, a masaż dla dwojga na długo pozostanie w Waszej pamięci.

Chcesz poświecić swój czas wolny na relaks? Przygotowaliśmy również ofertę day spa. Jest to oferta pakietów i rytuałów obejmująca kompleksowe zabiegi na twarz i ciało oraz dłonie i stopy. Każdy znajdzie u nas odpowiedni dla siebie pakiet spa.

Pamiętaj, że masaż jest jednym z najpotężniejszych sposobów leczenia i przywracania harmonii ciała i duszy. Nie pozwól żeby została ona zaburzona. Gwarantujemy, że w naszym salonie masażu i day spa każdy z Was znajdzie coś dla siebie, a nasz zespół fizjoterapeutów, masażystów i kosmetologów zapewni profesjonalną obsługę.

Więcej na www.mastell.pl