Mastell massage & day SPA

26 Sty

Mastell massage & day spa, to profesjonalny salon masażu i day spa w Warszawie. To salon, który kreuje nowy, zdrowy styl życia.

Zespół Mastell to pełni pasji i zaangażowania masażyści, fizjoterapeuci i kosmetolodzy z kilkuletnim doświadczeniem, przygotowani do spełniania oczekiwań najbardziej wymagających Klientów. To ludzie posiadający wspaniałe umiejętności potwierdzone dyplomami oraz korzystający z nowoczesnych metod.

Masaże i zabiegi SPA w wykonaniu naszych terapeutów zapewnią relaks, odprężenie, napełnią energią i pomogą odzyskać naturalne piękno. A w przypadku dolegliwości, zniwelują ból i przyniosą ulgę dzięki indywidualnie dobranej terapii.

Wizyta w Mastell to spokój, sącząca się muzyka, blask świec, zmysłowy zapach i pełne poczucie bezpieczeństwa, które sprawiają, że nasze zabiegi robią wrażenie i łatwo zapadają w pamięć …  a potem z niecierpliwością czeka się na kolejne

W naszej ofercie znajdziecie masaże  – lecznicze, klasyczne, relaksacyjne, dla dwojga, dla kobiet w ciąży, zabiegi Spa, zabiegi na twarz. Do ich wykonania  używamy najwyższej jakości naturalnych kosmetyków.

Do wygrania w III Biegu Dla Par będzie masaż gorącymi kamieniami dla dwojga który potrwa 60 minut. Wartość nagrody to 359 zł

Masaż ciepłymi kamieniami bazaltowymi to prawdziwie głęboko relaksujący i odprężający rytuał, przynoszący niesamowity dopływ energii. Ma działanie witalizujące i lecznicze, doskonale likwiduje wszelkie napięcia i bóle mięśni. Łączy dobroczynne działanie termoterapii, akupresury i aromaterapii oraz dalekowschodnich technik masażu. Wykonywany przy użyciu podgrzanych kamieni pochodzenia wulkanicznego, mających zdolność do długiego utrzymywania odpowiedniej, przyjemnej dla ciała temperatury i olejku jaśminowego. Podczas masażu terapeuta wykonuje spokojne ruchy głaskania, lekkie uciski punktów energetycznych na ciele, zwanych czakrami. Masaż gorącymi kamieniami przywraca harmonię i równowagę emocjonalną, wpływa korzystnie na stan skóry – nawilża, odżywia i dotlenia,  przyśpiesza krążenie krwi, regeneruje i rozluźnia mięśnie.

 

Więcej na mastell.pl